Pochvaly nás ženú vpred a sú dôvod, prečo sa neustále snažíme zlepšovať naše služby:)

Nikola Sisíková, ZenithMedia

Strossle je jednoznačne platforma, ktorá by nemala chýbať v komunikácií žiadnej značky v súčasnosti. Výsledky, ktoré mi táto natívna komunikácia prináša sú najmä pri pohľade na relevantnosť a kvalitu návštev na popredných priečkach kampane (a to bez ohľadu na segment, ktorý komunikujete). Navyše pracovať s tímom ľudí v Strossle je viac ako radosť – rýchle reagovanie na zadania, proaktivita, ochota hľadať riešenia, včasné nasadenie kampaní, pravidelný reporting, minimálna chybovosť a mnohé ďalšie, sú prednosti, ktoré si v rámci komunikácie so Strossle nesmierne vážim. Strossle odporúčam jednoducho každému, kto chce posunúť komunikáciu svojej značky na vyššiu úroveň.

Jana Bolgáčová, Dynamic Relations

Its an effective tool for pushing the right content to the right people.

Lenka Káčerová, Alain Delon

Kvalitný obsah, ktorý nemá čitateľov je len mrhaním časom a peniazmi. Distribúcia je rovnako dôležitá ako samotný obsah, a určite by nemala viesť len cez jeden kanál. Značka Alain Delon už pár rokov vydáva svoj blog pod názvom Žurnál a snaží sa prostredníctvom neho vytvoriť si vzťah so zákazníkom, no evidujeme aj jeho vplyv na nákupné správanie. Výsledky návštevníkov, ktorí prišli na stránku Žurnálu prostredníctvom Strossle, sú porovnateľné s inými kanálmi, ktoré používame. Na Strossle oceňujeme, že potenciálnych zákazníkov oslovuje v “nálade na čítanie”, čo sa následne odrazí aj na počte stránok, ktoré si u nás po prekliku prečítajú. Komunikácia s ľudmi zo Strossle je vždy absolútne bezproblémová, nastavenia kampane sú rýchle a prispôsobené akýmkoľvek požiadavkám. Tešíme sa na ďalšie spoločné kampane a inšpiratívne case studies.

Pridajte sa aj vy k stovkám spokojných zákazníkov a začnite svoju kampaň ešte dnes. Kontaktujte nás.

Tomas Tiefenbach, LURITY

I especially liked that we paid only for real results.

 

Juraj Sasko, VISIBILITY

Vrelo odporucam, super tim, perfektna praca!

Tomáš Olšiak, Curaprox

V CURAPROX Slovensko využívame Strossle už od roku 2016, keď sa tento koncept na Slovensku ešte len rozbiehal. Odvtedy sú natívne články distribuované prostredníctvom Strossle automatickou súčasťou marketingového mixu väčšiny našich online kampaní. Za efektívny ho považujeme hlavne v awareness fáze, na ktorú následne naväzujeme remarketingom v hard-sellovej časti kampane. Strossle umožňuje veľký dosah kampaňových natívnych článkov, aký by bolo veľmi ťažké dosiahnuť distribuovaním obsahu len na konkrétnej webstránke. Hoci Strossle využívame hlavne v awareness fáze, výnimkou nie sú ani prekliky z článkov do eshopu a dokonca následné konverzie, či už priame alebo asistované. V súvislosti s vývojom vnímania reklamy adresátom už natívne články začínajú byť nevyhnutnosťou a pre ich distribúciu je Strossle naozaj efektívnym nástrojom.

Gabika Gazdová, Gabonga

Výborná príležitosť na budovanie značky. Za nástrojom stojí perfektný tím ľudí, ktorí sa nenechali zlákať krátkodobou vidinou niečoho abstraktného. Svoju prácu prostredníctvom strossle robia srdcom a za to im veľká vďaka. Ako nástroj na budovanie brandu určite Gabonga odporúča. Ďakujeme

Twinlogy

Strossle = profesionálny tím, skvelý servis, vždy užitočné informácie a hlavne výborný nástroj na to, ako dostať obsah značky správnemu publiku prirodzeným nevtieravým spôsobom a “BEZ NAPÄTIA” .

Alex Prochyra, Performics

Vynikajuci sposob ako rozsirit komunikaciu.

Lenka Cibuľová, DIGILINE

Odporúčacie boxy prostredníctvom Strossle vyuzivame pravidelne v online kampaniach a pomahaju klientovi udrzat jeho clanok v povedomi uzivatelov, co znamena, ze vieme klientovi garantovat v stanovenom obdobi pocet precitani clanku, ktory bol na jeden den uverejneni na hlavnej stranke vybraneho portalu. Tym sa “zivotnost” a viditelnost clanku predlzi a zaruci dlhsie povedomie o vybranom produkte alebo sluzbe. Rovnako si moze klient podporit aj clanok z vlasnej webovej stranky a zvysi tak jej navstevnost, co je jednou z priorit vsetkych www stranok. Odporucam vyuzit ich produkty pre vacsich aj mensich klientov.

Dáša Karpelová, IAB Slovakia

Za dobrými výsledkami treba hľadať dobrého lídra a tým Filip Kuna je. Okrem firmy Strossle vkladá neuveriteľnú energiu aj do združenia IAB Slovakia, ktorého je členom. V 2018 sa mu podarilo spoločne s ďalšími členmi vydať knižku o natívnej reklame, ktorú dnes predávame aj cez PantaRhei, spoluzorganizovať Festival natívnej reklamy, podieľať sa na implementácii DIMAQ na Slovensku a vzdelávať v rámci DIMAQ akadémie! Tlieskam:)

Dávid Macej, VOLIS International

Spolupracovať so Strossle je radosť. Vždy ochotní poradiť. Ponuky upravené na mieru. Ich služby využívame pre niekoľkých klientov, ktorí sú nadmieru spokojní s výsledkami kampaní prostredníctvom natívnej reklamy.

Mária Strajňaková, ZenithMedia

Velmi sikovni, zodpovedni chalani, ktori vam radi pomozu s native reklamou na profesionalnej urovni 🙂 Velmi prijemna a efektivna spolupraca, ktora sa pretavila do skvelych vysledkov nasich kampani. Dakujem 🙂

Michal Januš, BigKids

Dôvodov prečo Strossle zaradiť do online kampane je hneď niekoľko. To najdôležitejšie je kvalitná podpora slovenského tímu a dobré výsledky kampaní. Viac informácií o možnostiach tejto platformy a prečo by nemala chýbať vo vašej online marketingovej stratégii nájdete na ich webových stránkach.

Daniela Mudráková, Danielino Pero

Keď online kampaň, tak Strossle. Spokojnosť s výsledkom, aj so servisom a ústretovou komunikáciou. Odporúčam.

Pridajte sa aj vy k stovkám spokojných zákazníkov a začnite svoju kampaň ešte dnes. Kontaktujte nás.

Rastislav Šedaj, PEREX

Vynikajúce služby a výsledky. Kvalitná podpora a ochota tímu.

Veronika Synaková, VOLIS International

Pripraviť kvalitný obsah stojí nemalé úsilie i financie. Vďaka Strossle mu následne môžete zabezpečiť kvalitnú návštevnosť.

Tomáš Papranec, PS:Digital

Profi pristup, vyborne vysledky kampani

BiznisWeb tvorba e-shopov a webstránok

Natívna kampaň v Strossle nám pomohla vypredať našu konferenciu esko2017. Je nám veľkou cťou, že môžeme spolupracovať aj naďalej a napr. prezentovať trendy v natívnej reklame na našom blogu o podnikaní na internete. Na začiatku spolupráce vám všetko ochotne vysvetlia a obrovským bonusom je odborník, ktorý sa vám počas kampane venuje, a tiež možnosť, že vám copy pripravia experti priamo zo Strossle. Úspech kampane je následne viac ako 100 %-ný. Nezáleží na tom, aký máte budget, odporúčací nástroj Strossle je ideálnym nástrojom pre malý e-shop i gigantov, preto ho odporúčame zaradiť do obsahovej stratégie.

Juraj Kadlec, UM Worldwide

Strossle je vyborna platforma vyuzitelna v mnohych online marketingovych kampaniach. Navyse maju vyborny slovensky tim, ktory vam pomoze nielen s nasadenim kampane, ale aj s jej optimalizaciou, ci feedbackom k vasej kreative…

Miroslav Filip, iProspect

Skvelá spolupráca a výborné dosiahnuté výsledky…

Elena Zemková, mEleven

Strossle používame na podporu článkov, ktoré pripravujeme pre klientov. S výsledkami sme boli vždy veľmi spokojní.

Jana Kvasnicová, BiznisWeb

Investícia do natívnej kampane cez Strossle je “zásah do čierneho” a to aj pre malé e-shopy. Skvelé je, že kampaň vám vedia ušiť na mieru podľa vašich požiadaviek. Od 1. nadviazania kontaktu s tímom je cítiť, že im na vás a vašej spokojnosti maximálne záleží. Ak si netrúfate napísať natívny článok sami, v Strossle ho napíšu za vás presne tak, aby splnil, čo od kampane očakávate. Je skvelé, že Managing Director Filip Kuna je kreatívny aj mimo pracovný čas a okrem blogov, eventov a publikácií o natívnej reklame a obsahovom marketingu svoje know-how odovzdáva aj v inšpiratívnej FB skupine.

Lukáš Bednár, Media & Digital Services

Mal som možnosť spolupracovať s chalanmi zo Strossle na viacerých projektoch. Oceňujem perfektný a ľudský (natívny) prístup, premýšľanie nad stratégiou pre konkrétneho klienta a školenia. Plus reporty sú prepracované po vizuálnej aj obsahovej stránke, takže je radosť ich čítať.

Patrik Vavrovič, ContentFruiter

Kvalitný obsah potrebuje kvalitnú distribúciu. Strossle nám pomáha s šírením hodnotného obsahu už viac ako rok pri viacerých našich content marketingových projektoch. Premyslený a funkčný systém navyše zabezpečuje nadštandardné výsledky aj v porovnaní s ostatnými kanálmi distribúcie obsahu.

Martin Schneider, PS:Digital

Strossle Slovakia siri kvalitny obsah nasich klientov k ich klientom a ti su potom spokojni. A este k tomu aj dobry team je zarukou uspechu.

DIGILINE

Na Strossle sa mozte spolahnut pokial potrebujete pomoct s nativnym sirenim vasej online reklamy 🙂 je to naozaj team odbornikov, ktorych praca ocividne bavi, maju inovativny, kreativny a flexibilny pristup. len tak dalej!

Pridajte sa aj vy k stovkám spokojných zákazníkov a začnite svoju kampaň ešte dnes. Kontaktujte nás.

 

“Staň sa expertom na content marketing”

Prelúskaj sa našimi ebookmi a webinármi a získaj nové vedomosti.

Začni