Viac návštevníkov. Vyššie zárobky. Dlhšie návštevy.

Kontaktujte Nás

Udržíme návštevníkov dlhšie

Rozumieme obsahu stránky a vieme, čo Vašich návštevníkov zaujíma. Naše roboty a skripty im namixujú personalizovaný koktejl, vďaka ktorému ostanú dlhšie, viac si toho pozrú a prečítajú.

Zvýšime príjmy

Peniaze z reklamy zarábate hneď od spustenia. Inzercia je podávaná natívnou formou, splýva s obsahom, nevyrušuje a neprekáža.

Zvýšime príjmy

Peniaze z reklamy zarábate hneď od spustenia. Inzercia je podávaná natívnou formou, splýva s obsahom, nevyrušuje a neprekáža.

Prispôsobíme dizajn

Vaša stránka je jedinečná. Preto Vám ušijeme dizajn na mieru, presne podľa Vašich predstáv. Sami by ste nerozoznali, že ho robil niekto iný.

Prinesieme nových návštevníkov

Nebuďte závislí iba na vyhľadávačoch a sociálnych sieťach. Zapojením sa do Strossle sa Vaše články môžu zobraziť na prémiových slovenských médiách. Budú sa tak ku Vám preklikávať noví kvalitní návštevníci.

Dôveruje nám už 100+ webov

Publisheri-poc-1-1

Martin Šváby, zoznam.sk

Spolupráca bola vždy na úrovni a ak sa niečo povedalo tak sa to aj dodržalo, kvalitný produkt cez ktorý vieme prelinkovať celé naše portfólio a nie len u nás ale externe na weboch, môžem len odporučiť.

Petra Ševčíková, strategie.sk

Výborní partneri pre biznis, spoľahliví, odporúčam 100% na spoluprácu.

Roman Kopecký, markiza.sk

Výborná a rýchla komunikácia, mladý a ambiciózny tím. Spolupráca, ktorej výsledky je vidieť takmer okamžite. Aktívne reagujú na výsledky a snažia sa hneď poradiť a zvýšiť úspešnosť zásahu. Ďakujeme!

Boris Vaculčiak, zoznam.sk

V Zozname využívame Strossle na efektívnejšie monetizovanie online obsahu a zvyšovanie engagementu našich užívateľov. Okrem výborných výsledkov si ceníme najmä príjemnú a rýchlu komunikáciu.

Martin Brtan, markiza.sk

Vysoké CTR-ko dokazuje, že ním doporučované články sú pre užívateľa obsahovo aj kontextovo relevantné. Navyše, ako médium si ceníme aj možnosti monetizácie formou profesionálnych natívnych článkov.

Viac

Prípadové štúdie

Zoznam.sk

Ako Topky.sk umelú inteligenciu začali využívať.

Čítaj

Peugeot

V snahe vymýšľať čo najklikanejšie titulky sú tvorcovia len kúsok od senzáciechtivých nadpisov, tzv. clickbaitov.

Čítaj

Zoznam.sk

Médiá vs. Facebook: Kto vám dá kvalitnejšieho návštevníka?

Čítaj

 

Ďalšie štúdie

Staňte sa našim partnerom

Tel. číslo:

+421 917 115 007

Email:

mamzaujem@strossle.com

MÁTE OTÁZKU?

KONTAKTUJTE NÁS!

+421 917 435 009
mamzaujem@strossle.com

kontaktný formulár

This will close in 0 seconds